Kjell S. Rakkenes Skrevet 19. august 2014 Rapporter Skrevet 19. august 2014 Noen som har erfaringer med Daiichi Mayfly 1230 og Daiichi Darell Martin 1220 som ønsker å dele?
Ronny Bjørklund Pettersen Skrevet 20. august 2014 Rapporter Skrevet 20. august 2014 Kjenner ikke direkte til krokene du henviser til, Rakkenes. Men kjenner brukbart til Daiichi generelt, da jeg har solgt disse for mange år siden. Sammenliknet med hva som helst av krok generelt, holder Daiichi meget høy kvalitet. Så om kroktypen, hva fasong anngår, utfyller et behov for din del, er det ingen grunn, til ikke og prøve de. Ronny.
kjetta Skrevet 12. september 2014 Rapporter Skrevet 12. september 2014 Jeg har bundet litt på Darrel Martin kroken, og ble fornøyd med resultatet. Estetisk pent for mitt blikk, men hva ørreten tenker vet jeg ikke. Det vet jeg aldri... Uansett verd å prøve.
Anbefalte innlegg