Per Erik, Oslo Posted July 3, 2013 Report Posted July 3, 2013 Noen som vet hvordan forholdene er der nå?
SteinarFiske Posted June 17, 2014 Report Posted June 17, 2014 Jeg skal fiske i Borgundselva andre uka i juli. Noen som han noe informasjon om elva? Bra plasser? Ting å passe på? Utstyrsoppsett og fluevalg? Jeg er relativt fersk innen imitasjonsfiske etter ørret, men har leid inn Trond Hagen som guide den første dagen. Håper på en bra opplevelse. Veldig takknemlig for litt informasjon. Finner lite om denne elva på forumet. Steinar
-Lars- Posted June 17, 2014 Report Posted June 17, 2014 Med Trond som guide er du i de beste hender :-) Er ikke kjent i borgund selv, men vil vel tro det er håp om aurivilli der på den tiden, og kanskje spinnerfall på kveldene. Er ikke lange elvestubben, så du vil nok fort bli kjent ;-) 1
SteinarFiske Posted June 18, 2014 Report Posted June 18, 2014 Ja jeg har pratet litt med Trond på telefonen og han virker særdeles oppegående! Gleder meg!
Hobbyfiskern_ Posted July 5, 2014 Report Posted July 5, 2014 Jeg tenkte meg til elva 18 eller 19. Ser ut som ei fin elv. Er det noe størrelse på fisken her?
Recommended Posts